Yaşam

Yenişehirlioğlu’ndan anlamlı hastane paylaşımı! AK Parti milletvekilleri orada..

Geçtiğimiz günlerde oğluyla birlikte trafik kazası geçiren AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bahadır Yenişehirlioğlu, tedavi gördüğü hastaneden tweet attı.

  Yenişehirlioğlu, hastane yatağının üzerine yerleştirilen televizyon ekranı sayesinde Meclis’teki çalışmaları takip ettiği anlara ait görüntü, “Hangi hal ve şartta olursak olalım, durma çalışmaya devam”sözleriyle paylaştı.Bahadır Yenişehirlioğlu’nun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken takipçilerinden de binlerce beğeni aldı. “Acil şifalar”mesaj yağdı.

İşte Yenişehirlioğlu’nun o paylaşımı:

AK PARTİ VEKİLLERİNDEN ZİYARET

AK Parti milletvekilleri trafik kazası geçiren Bahadır Yenişehirlioğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden (AFSU) yapılan yazılı açıklamada, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yaptığı tetkikler sonucunda bel bölgesinde ikinci omurga hizasında çökme kırığı olduğunun belirlendiği belirtildi. , boyun bölgesinde gerginlik ve buna bağlı ağrıların yanı sıra.

Açıklamada, Yenişehirlioğlu’nun bir süre yatak istirahati yapmasının uygun olduğu belirtilirken, şunlar kaydedildi:

“Takipçi hekimlerimizin önerisi, milletvekilimiz ve ailemizin talebi üzerine vekilimizin kırık bölgesindeki iyileşme sürecini daha güvenli hale getirmek amacıyla tedavisine bir süre daha hastanemizde devam edilmesine karar verilmiştir. Milletvekilimizin durumu iyi ve şu anda mutlak yatak istirahatinde.”

NE OLDU?

Afyonkarahisar – Uşak karayolu Karacaören Kavşağı’nda 9 Haziran’da Ünal Özdemir (53) idaresindeki 06 CJU 017 plakalı otomobil, Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu (61) ve oğlu ile önündeki büyükbaş hayvana çarptı. Kazada Muhammed Talha Yenişehirlioğlu (26) yaralandı.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu