Teknoloji

Mimari tasarımlar Moon platformuyla yapay zekayla buluşuyor

MOON PLATFORM İLE MİMARİ TASARIMLAR YAPAY ZEKA İLE BULUŞUYOR

Ulusal ve uluslararası alanda eşi benzeri olmayan ve Türkiye’de ilk kez faaliyete geçecek Ay Platformu’nun geçtiğimiz günlerde duyurusunu yapan Sefer Doğan Özdoğan; Üreticileri, mimarları, tedarikçileri ve tasarımcıları bir araya getirecek.

 

Sektör normlarını yeniden şekillendiren yapay zeka destekli yazılım programı MOON Platform, mimarlık firmaları ve üreticilere yönelik çözümler sunmaya hazırlanıyor. Merkezi İngiltere’de bulunan ve yakın zamanda Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak olan platform, MOON On, MOON Business, MOON CRM ve MOON Demonte olmak üzere dört farklı kategoride hizmet sunacak.

MOON Platformu ile Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayın!

MOON, kullanıcıların tercih ve davranışlarını yapay zeka algoritmalarıyla analiz ediyor; İçeriği ve teklifleri kişiselleştirerek her kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunar. Moon, tüm paydaşlarına tasarım dünyasını yaratıcılık ve yenilikçiliğin ışığında dönüştürmeye adanmış bir platform sunuyor; Küresel pazardaki kullanıcıları ön plana çıkarırken aynı zamanda iş ağlarını genişletme fırsatı da sunacak.

Geleceği İnşa Etmek Mümkün!

Mimarlar, üreticiler ve tasarım meraklılarının güçlü bir buluşma noktası olan Moon Platform; Geleceği farklı bir vizyonla inşa etmek, sınırları zorlamak ve yaratıcılığı özgürce ortaya çıkarmak için teknolojiden destek aldı. Kullanıcıların ve üreticilerin yaşadığı eksiklikleri yeni bir girişimcilik örneğiyle gidermeye hazırlanan Sefer Doğan Özdoğan: ‘Üretici firmaların sorunlarını gördükçe bu projeyi düşünmeye başladım. Bu süre zarfında Türkiye ve Avrupa’daki mimarlık firmalarının ihtiyaçlarını karşılama şansım oldu. Aslında bir tarafın eksiği karşılanırken diğer tarafın ihtiyacı giderildiğinde çok güzel bir girişimcilik örneği ortaya çıktı. Moon Platform ile yeni bir şube açıyoruz.’ Sözlerine yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu