Haber

Milletvekili seçilemedi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy istedi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Denizli 1. milletvekili adayı Ferudun Ünal, 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde seçilmese de Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için ilçe turlarını sürdürüyor.

14 Mayıs’ta yapılan 28’inci Milletvekili Genel Seçimleri’ne MHP’den Denizli 1’inci milletvekili adayı olarak katılan Ferudun Ünal, seçimlerin ardından MHP ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ederek, 2018’de MHP’nin Genel Başkanı oldu. 2. Tip seçimler 28 Mayıs’ta yapılacak. Adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

“Güçlü Türkiye” hayalinin gerçekleşmesi için ilçe teşkilatlarının çalışmalarına ara vermeden devam etmesini isteyen Ferudun Ünal, “Türkiye’de istikrarın bozulmaması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sandıktan galip çıkması gerekiyor. yatırımlar hız kesmez PKK’lıların iktidara gelmemesi için vatanın bekası için Milliyetçi olan herkes sandığa gidip oyunu Cumhur İttifakı’nın adayı Erdoğan’a versin. dedi.

Teşekkür ve destek ziyaretleri çerçevesinde Acıpayam, Serinhisar, Tavas, Kale, Sarayköy, Güney ve Çivril ilçe başkanlıklarında partililerle bir araya gelen Ferudun Ünal, 28 Mayıs’a kadar tüm ilçeleri tek tek gezeceğini ve ilçede ilçe başkanlarıyla buluşacağını söyledi. “Türk milletine ve Türk devletine sahip çıkmak” için Cumhur İttifakı’na katılın. Partililere, adayının yeniden seçilmesinin şart olduğunu söyledi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu