Ekonomi

DeFacto ilk mağazasını Libya’da açtı

Küresel moda markası DeFacto, Libya’daki ilk mağazasını ülkenin başkenti ve en büyük şehri Trablus’ta açtı.

Dünyanın her yerindeki mağaza sayısını her geçen gün artıran DeFacto, ilk mağazasını Libya’da açtı. ‘Ulaşılabilir Moda’ vizyonuyla tüketicilere kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan DeFacto, Libya’daki ilk mağazasıyla ülkenin başkenti ve en büyük şehri Trablus’ta hizmet verecek.

Başkent Trablus’un değerli alışveriş caddelerinden Jabara Caddesi’nde yer alan mağaza, kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinde giyimden aksesuara kadar binlerce DeFacto ürününü 2 katlı alanda Libyalılarla buluşturacak. ve 1200 metrekare.

 

DeFacto Hakkında:

2005 yılında kurulan DeFacto, küresel bir moda markası olma vizyonuyla faaliyetlerine devam ediyor. 500’e yakın mağazada müşterileriyle buluşan DeFacto, online operasyonlarıyla dünya çapında 100 milyon müşteriye hizmet veriyor. Hazır giyim sektörünün öncülerinden DeFacto, küresel bir moda markası ve aynı zamanda teknoloji şirketi olarak faaliyetlerine devam ediyor. DeFacto Teknoloji çatısı altında 300’ü aşkın kişiden oluşan yazılım geliştirici ekibiyle omnichannel teknolojilerin altyapılarını üretmektedir. Tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda hareket eden marka, DeFacto COOOL, DeFacto FİT, DeFacto Modest, DeFacto LIFE, DF Plus ve Fall in Love alt markalarını dünyanın her yerindeki müşterilerle buluşturdu. DeFacto ayrıca, Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Anlaşması’na dayanan Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi İlkeleri’nin (WEPs) imzacısı ve Better Cotton Girişimi’nin bir üyesi olarak hem sosyal hem de çevresel alanlardaki taahhütlerini kararlılıkla yerine getirmektedir. Marka, 2022 yılında 9. Sürdürülebilirlik Raporunu kamuoyuyla paylaştı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

licehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu