Haber

Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Depremzedelerle İftarda Buluştu

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenen Bayraklı’ya gelen depremzedelerle iftar sofrasında bir araya geldi. Doğançay’da verilen iftar yemeğine mahalle sakinleri de katıldı. Önder Sandal, “Yaralarımızı birlikte sardığımız bu süreçte iftar soframızın bereketini paylaştık” dedi.

Doğançay Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, muhtar Arzu Nisan ve Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenerek Bayraklı’ya yerleşen depremzedeler katıldı.

Depremzedelerin talep ve önerilerini dinleyen Önder Sandal, bereket, rahmet ve dayanışma ayı olan Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Bu bayramda iftar soframızı paylaşmanın huzuru içindeyiz. mübarek ay oruçlarınız ve dualarınız kabul olsun.”

Öte yandan Bayraklı Belediyesi tarafından hazırlanan ve 3 çeşit yemekten oluşan iftar paketleri, Ramazan ayı boyunca binlerce aileye ulaştırılmaya devam ederken; Dar gelirli ailelere de gıda kolisi dağıtılıyor.

Kaynak: ANKA / Yerel

baklanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu