Haber

AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, silahlı saldırıya uğrayan İYİ Parti’nin İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti: “Talihsiz ve ümitsiz, bu ve benzeri…

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, silahlı saldırıya uğrayan ÂLÂ Parti İstanbul İl Başkanlığını ziyaret etti. Kabaktepe, “Bu ve benzeri terör olaylarının ve şiddet olaylarının karşısında durmalı ve durmaya devam edeceğiz. Soru işareti, ünlem işareti, virgül, noktalı virgül koymadan bu tür hain saldırıları gerçekleştirenlerin karşısında durmaya devam edeceğiz. ve kardeşliğimizi bozmak isteyenler.”

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, silahlı saldırının gerçekleştirildiği İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kabatepe şunları söyledi:

“Gerçekten çok üzücü bir olay. Şiddetle kınadığımızı belirtmek isterim. Bu ve benzeri terör olaylarının ve şiddet olaylarının karşısında durmalıyız ve duracağız. Saldırı gerçekten hepimizi derinden üzdü. üzgünüz demek yetmez.Demokrasimize, birliğimize, kardeşliğimize, demokratik hayatımızın varlığının göstergesi olan partilerimize yönelik bu ve benzeri saldırıları en şiddetli şekilde kınıyor, devam edeceğiz.

Genel Başkan Meral Hanım da zirvedeydi, geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Tüm GÜZEL PARTİ camiasına, milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu hain saldırıyı gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanmasını temenni ediyorum. Çünkü ülkemizde ve Türkiye’de halkımıza, kurumlarımıza, siyasetçilerimize, partilerimize yönelik bu tür şiddet eylemleri karşısında en ufak bir esnemeden hep birlikte bir dağın üzerinde durabilmeliyiz.

Bu tür hain saldırıları hiçbir ilgi, soru işareti, ünlem, virgül, noktalı virgül olmadan gerçekleştirenlerin, kardeşliğimizi bozmak isteyenlerin karşısında her zaman, her zaman bir arada, 85 milyon olarak durmaya devam edeceğiz, devam etmeliyiz diyorum. “

Kaynak: ANKA / Yeni

habertorul.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu